KONDELA Tea botník chrómová
16.00 €
Do obchodu
Botník TEA je 2-radový kovový botník v chrómovom prevedení, ktorý poskytuje dostatok priestoru na odloženie topánok. Svojim jednoduchým dizajnom sa hodí do... Celý popis
Popis
Botník TEA je 2-radový kovový botník v chrómovom prevedení, ktorý poskytuje dostatok priestoru na odloženie topánok. Svojim jednoduchým dizajnom sa hodí do každej predsiene. Botník je nadstaviteľný ďalším botníkom a jeho šírku možno nastaviť v rozmedzí 63-110 cm.
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 63 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 1.4 kg |
| VÝŠKA | 35 cm |
| ŠÍRKA 2 | 110 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0078 m3 |
| HĹBKA | 23 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tea |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 63 - 110 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | chrómová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov |
| VÝHODY PRODUKTU | nastaviteľná šírka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | chrómová |
| MATERIÁL | kov |