KONDELA Taron šatníkový organizér čierna
39.00 €
Do obchodu
Šatníkový organizér TARON je praktický organizér so závesom a vnútorným vybavením, ktorý je určený pre jednoduché usporiadanie šatníka. Organizér je vyrobený... Celý popis
Popis
Šatníkový organizér TARON je praktický organizér so závesom a vnútorným vybavením, ktorý je určený pre jednoduché usporiadanie šatníka. Organizér je vyrobený z plastu v kombinácii s kovom vo farebnom prevedení čierna. Maximálna nosnosť poličiek je 10kg.
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0179 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 175 cm |
| ŠÍRKA | 133 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.7 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Taron |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 10 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 11 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | látka / kov |