KONDELA Tampa 2T2S dvojdverová komoda dub sonoma
89.00 €
Do obchodu
Komoda TAMPA 2T2S je dvojdverová komoda s dvomi zásuvkami, ktorú je vhodné umiestniť do moderne zariadenej obývačky, spálne, detskej izby alebo predsiene.... Celý popis
Popis
Komoda TAMPA 2T2S je dvojdverová komoda s dvomi zásuvkami, ktorú je vhodné umiestniť do moderne zariadenej obývačky, spálne, detskej izby alebo predsiene. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení dub sonoma, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Rozmery…
Parametre
| ŠÍRKA | 71 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 22.1 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0454 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tampa 2T2S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |