KONDELA Tahira barová stolička béžová / buk
89.00 €
Do obchodu
S barovou stoličkou TAHIRA si budete doslova žiť na vysokej nohe. Veď výška sedu je až 80 cm. Čalúnená v poetickej béžovej farbe, nadnášaná drevenými nohami... Celý popis
Popis
S barovou stoličkou TAHIRA si budete doslova žiť na vysokej nohe. Veď výška sedu je až 80 cm. Čalúnená v poetickej béžovej farbe, nadnášaná drevenými nohami vo farbe buk sa stáva nádherným výtvorom, na ktorý môžu byť jej tvorcovia právom pyšní. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 55x54x101 cm, hĺbka sedu…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 16 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0499 m3 |
| HĹBKA | 54 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 101 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tahira |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 36 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 80 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / buk |
| MATERIÁL | látka / drevo |