KONDELA Sudbury Q štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom dub craft zlatý / dub craft biely
635.00 €
Do obchodu
Nádherný romantický dizajn štvordverovej šatníkovej skrine so zrkadlom SUDBURY Q Vám vyrazí dych! Farebná kombinácia dub craft zlatý s farbou dub craft biely... Celý popis
Popis
Nádherný romantický dizajn štvordverovej šatníkovej skrine so zrkadlom SUDBURY Q Vám vyrazí dych! Farebná kombinácia dub craft zlatý s farbou dub craft biely si všetkých zaručene získa. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 177,7x59x199,7 cm, hrúbka materiálu korpusu je 16 mm, hrúbka materiálu na vrchnej…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.359 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 133 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 199.7 cm |
| ŠÍRKA | 177.7 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sudbury Q |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub craft zlatý / dub craft biely |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 5 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| ZRKADLO | áno |
| FARBA | dub craft zlatý / dub craft biely |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |