KONDELA Sudbury E dvojdverová komoda so zásuvkami dub craft zlatý / dub craft biely
389.00 €
Do obchodu
Nádherný romantický dizajn dvojdverovej komody so zásuvkami SUDBURY E Vám vyrazí dych! Farebná kombinácia dub craft zlatý s farbou dub craft biely si všetkých... Celý popis
Popis
Nádherný romantický dizajn dvojdverovej komody so zásuvkami SUDBURY E Vám vyrazí dych! Farebná kombinácia dub craft zlatý s farbou dub craft biely si všetkých zaručene získa. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 167,9x41,8x96,7 cm, hrúbka materiálu korpusu je 16 mm, hrúbka materiálu na vrchnej doske je 22 mm…
Parametre
| ŠÍRKA | 167.9 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 63 kg |
| HĹBKA | 41.8 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1383 m3 |
| VÝŠKA | 96.7 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sudbury E |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub craft zlatý / dub craft biely |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 5 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub craft zlatý / dub craft biely |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |