KONDELA Siran Typ 3 komoda dub lefkas / čierna
285.00 €
Do obchodu
Komoda SIRAN TYP 3 si určite nájde miesto aj vo Vašej domácnosti. Obľúbite si ju nielen pre jej pekný vzhľad, ale aj pre bohatý úložný a výstavný priestor,... Celý popis
Popis
Komoda SIRAN TYP 3 si určite nájde miesto aj vo Vašej domácnosti. Obľúbite si ju nielen pre jej pekný vzhľad, ale aj pre bohatý úložný a výstavný priestor, ktorý ponúka. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 131x40x131 cm. Stojí na plastových nožičkách, výška spodného priestoru od podlahy je 12 cm. Nábytok…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 67 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 131 cm |
| ŠÍRKA | 131 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1117 m3 |
| HĹBKA | 40 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Siran Typ 3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub lefkas / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | za príplatok |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| NOŽIČKY | plastové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub lefkas / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |