KONDELA Sheldon Typ 43 jednodverová komoda so zásuvkami dub shetland
259.00 €
Do obchodu
Tento jednodverový komoda so zásuvkami Sheldon Typ 43 - dub shetland je vynikajúcim doplnkom do každého interiéru. Jej moderný vzhľad a tmavá farba dodajú... Celý popis
Popis
Tento jednodverový komoda so zásuvkami Sheldon Typ 43 - dub shetland je vynikajúcim doplnkom do každého interiéru. Jej moderný vzhľad a tmavá farba dodajú vášmu domovu štýlový a elegantný nádych. Komoda je vyrobená z kvalitného aglomerovaného materiálu, konkrétne laminovanej DTD, ktorá je odolná…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 40 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 62 kg |
| ŠÍRKA | 136 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.154 m3 |
| VÝŠKA | 86.8 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sheldon Typ 43 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub shetland |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET POLIČIEK | 5 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub shetland |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |