KONDELA Sheldon Typ 42 jednodverová komoda so zásuvkami dub shetland
279.00 €
Do obchodu
Tento jednodverový komoda so zásuvkami Sheldon Typ 42 - dub shetland od značky Kondela je ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru. S jej tmavým... Celý popis
Popis
Tento jednodverový komoda so zásuvkami Sheldon Typ 42 - dub shetland od značky Kondela je ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru. S jej tmavým odtieňom a elegantným dizajnom prinesie do vášho domova štýl a funkčnosť.
Komoda je vyrobená z kvalitného aglomerovaného materiálu…
Parametre
| VÝŠKA | 86.8 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1491 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 64 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 136 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sheldon Typ 42 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub shetland |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET POLIČIEK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 5 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub shetland |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |