KONDELA Sheldon Typ 21 rohová šatníková skriňa dub shetland
519.00 €
Do obchodu
Rohová šatníková skriňa Sheldon Typ 21 - dub shetland je moderný a praktický kus nábytku, ktorý vám poskytne dostatok úložného priestoru pre vaše oblečenie a... Celý popis
Popis
Rohová šatníková skriňa Sheldon Typ 21 - dub shetland je moderný a praktický kus nábytku, ktorý vám poskytne dostatok úložného priestoru pre vaše oblečenie a iné predmety. Tento produkt je značky Kondela, známej svojou kvalitou a dizajnom.
Skriňa je vyrobená z aglomerovaného materiálu…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 98.5 cm |
| VÝŠKA | 197 cm |
| ŠÍRKA | 98.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 130 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.302 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sheldon Typ 21 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub shetland |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bez úchytiek |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 7 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rohový |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub shetland |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |