KONDELA Sheldon Typ 20 dvojdverová šatníková skriňa so zásuvkami dub shetland
459.00 €
Do obchodu
Dvojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Sheldon Typ 20 - dub shetland je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Tento... Celý popis
Popis
Dvojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Sheldon Typ 20 - dub shetland je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Tento produkt je od renomovanej značky Kondela, známej svojou kvalitou a precíznym spracovaním.
Skriňa je vyrobená z aglomerovaného…
Parametre
| ŠÍRKA | 86 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 58 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 119 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 197 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2773 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sheldon Typ 20 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub shetland |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bez úchytiek |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub shetland |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |