KONDELA Semir servírovací stolík na kolieskach biela / mramor
47.70 €
Do obchodu
Elegantný a praktický pomocník do domácnosti je servírovací stolík na kolieskach SEMIR. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 75x37x80 cm. Stolík disponuje tromi... Celý popis
Popis
Elegantný a praktický pomocník do domácnosti je servírovací stolík na kolieskach SEMIR. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 75x37x80 cm. Stolík disponuje tromi kovovými košíkmi, tromi šuplíkmi a miesto si nájdu aj fľaše v dvoch policiach. Kovové košíky ľahko vysuniete a vyberiete. Súčasťou stolíka je aj…
Parametre
| HĹBKA | 37 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0639 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Semir |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / mramor |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne borovicové drevo / MDF / kov |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | borovica |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor, ľahká manipulácia |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | kolieska s brzdami, odnímateľné časti, madlo |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / mramor |
| MATERIÁL | masívne borovicové drevo / MDF / kov |
| DRUH MASÍVU | borovica |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |