KONDELA Semer New jedálenská stolička mentolová / buk
25.62 €
Do obchodu
Nič nie je dôležitejšie než pohodlie pri vychutnávaní Vášho jedla. Stolička SEMER NEW Vám tento komfort určite zaručí. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x56x80... Celý popis
Popis
Nič nie je dôležitejšie než pohodlie pri vychutnávaní Vášho jedla. Stolička SEMER NEW Vám tento komfort určite zaručí. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x56x80 cm. Na jej výrobu boli použité kvalitné materiály ako ekokoža, plast či drevo. Plastová konštrukcia na sedenie je obohatená ekokožou v sedacej…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0534 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Semer New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | mentolová / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mäkké sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | mentolová / buk |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / masívne drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |