KONDELA Seber Typ 2 botník (skrinka na topánky) biela
79.00 €
Do obchodu
Urobte poriadok s povaľujúcimi sa topánkami. Pomôže Vám s tým botník (skrinka na topánky) SEBER TYP 2. Je nielen praktický, ale tiež moderný a vkusný kus... Celý popis
Popis
Urobte poriadok s povaľujúcimi sa topánkami. Pomôže Vám s tým botník (skrinka na topánky) SEBER TYP 2. Je nielen praktický, ale tiež moderný a vkusný kus nábytku. Rozmery botníka sú (ŠxHxV): 53,5x24x117 cm. Vyrobený je z DTD (drevotriesková doska) v kombinácii s MDF (drevovláknitá doska). Celý je…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0684 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 19.5 kg |
| VÝŠKA | 117 cm |
| ŠÍRKA | 53.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 24 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Seber Typ 2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / MDF |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POČET SKRINIEK | 3 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | DTD / MDF |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |