KONDELA Santy kancelárske kreslo ružová / sivá / biela
85.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo Santy od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. S jeho ružovou, sivou a bielou farebnosťou sa hodí do... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo Santy od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. S jeho ružovou, sivou a bielou farebnosťou sa hodí do rôznych interiérových štýlov. Kreslo je vyrobené z kvalitnej látky a kovu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť.
Čalúnenie kresla je…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1462 m3 |
| VÝŠKA 2 | 100 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12 kg |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Santy |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 85 - 100 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 61 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 46 - 61 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 41 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | ružová / sivá / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | otočné |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová / sivá / biela |
| MATERIÁL | látka / kov |