KONDELA Sanaz Typ 2 kancelárske kreslo ružová / biela
69.00 €
Do obchodu
Jednoduché a predsa moderné a elegantné kancelárske kreslo SANAZ TYP 2 si získa Vašu pozornosť svojím dizajnom a praktickosťou. Rozmery kresla sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Jednoduché a predsa moderné a elegantné kancelárske kreslo SANAZ TYP 2 si získa Vašu pozornosť svojím dizajnom a praktickosťou. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 60x50x91-103 cm. Výška sedu sa dá nastaviť v rozpätí 49-60 cm. Hĺbka sedu je 50 cm a šírka sedu je 48 cm. Výška chrbtovej opierky má 45 cm a jej…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0974 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.5 kg |
| VÝŠKA 2 | 103 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sanaz Typ 2 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 91 - 103 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 49 - 60 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová / biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | bedrová podpera, pogumované kolieska |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 90000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus hojdania |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová / biela |
| MATERIÁL | látka / kov / plast |