KONDELA Sanaz Typ 1 kancelárske kreslo s podrúčkami sivá / biela
89.00 €
Do obchodu
Moderné a elegantné kancelárske kreslo s podrúčkami SANAZ TYP 1 si získa Vašu pozornosť svojím dizajnom. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 60x60x112-124 cm. Výška... Celý popis
Popis
Moderné a elegantné kancelárske kreslo s podrúčkami SANAZ TYP 1 si získa Vašu pozornosť svojím dizajnom. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 60x60x112-124 cm. Výška sedu sa dá nastaviť v rozpätí 44-55 cm. Hĺbka sedu je 50 cm a šírka sedu je 48 cm. Výška chrbtovej opierky má 45 cm a jej šírka má 43 cm.…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 124 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 112 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11.3 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0793 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sanaz Typ 1 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 112 - 124 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 44 - 55 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | hojdací mechanizmus, bedrová podpera |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pogumované kolieska |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / biela |
| MATERIÁL | látka / kov / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |