KONDELA Saloma New jedálenská stolička svetlosivá / biela / chróm
69.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička SALOMA NEW vás prekvapí svojim nadčasovým dizajnom. Na čalúnenie bola použitá kvalitná látka svetlosivej farby, ktorá je príjemná na... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička SALOMA NEW vás prekvapí svojim nadčasovým dizajnom. Na čalúnenie bola použitá kvalitná látka svetlosivej farby, ktorá je príjemná na dotyk. Vizuálnu hodnotu zvyšuje lem v bielej ekokoži. Pevná kovová konštrukcia vo farbe chrómu dodáva stoličke akýsi lesk, vďaka čomu pôsobí…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.25 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 56.5 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 105 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1022 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Saloma New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / biela / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / biela / chróm |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / kov |