KONDELA Saloma New jedálenská stolička sivá / chróm
69.00 €
Do obchodu
Štýlová jedálenská stolička SALOMA NEW vás prekvapí svojím nadčasovým dizajnom. Kvalitná látka v svetlosivej farbe je príjemná na dotyk. Vizuálnu hodnotu... Celý popis
Popis
Štýlová jedálenská stolička SALOMA NEW vás prekvapí svojím nadčasovým dizajnom. Kvalitná látka v svetlosivej farbe je príjemná na dotyk. Vizuálnu hodnotu zvyšuje lem v sivej ekokoži. Chrómované nohy dodávajú stoličke akýsi lesk, stolička vďaka tomu pôsobí luxusne a vy sa budete cítiť rozmaznávaní.…
Parametre
| VÝŠKA | 105 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 56.5 cm |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1022 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.25 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Saloma New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / chróm |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |