KONDELA Saloma New jedálenská stolička mentolová / sivá / chróm
55.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička SALOMA NEW Vás prekvapí svojím jedinečným nadčasovým dizajnom. Mentolová farba pôsobí štýlovo, neokukane a jedinečne. Kvalitná látka v... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička SALOMA NEW Vás prekvapí svojím jedinečným nadčasovým dizajnom. Mentolová farba pôsobí štýlovo, neokukane a jedinečne. Kvalitná látka v tejto nevšednej farbe lemovaná sivou ekokožou robí zo stoličky nádherný šperk. Na lesku a sláve jej pridávajú ligotavé chrómové nohy. Rozmery…
Parametre
| HĹBKA | 56.5 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.25 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 105 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1022 m3 |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Saloma New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | mentolová / sivá / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | mentolová / sivá / chróm |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / kov |