KONDELA Saloma New jedálenská stolička béžová / chróm
69.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička SALOMA NEW vás prekvapí svojim nadčasovým dizajnom. Na čalúnenie bola použitá kvalitná látka béžovej farby, ktorá je príjemná na dotyk.... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička SALOMA NEW vás prekvapí svojim nadčasovým dizajnom. Na čalúnenie bola použitá kvalitná látka béžovej farby, ktorá je príjemná na dotyk. Vizuálnu hodnotu zvyšuje lem v béžovej ekokoži. Pevná kovová konštrukcia vo farbe chrómu dodáva stoličke akýsi lesk, vďaka čomu pôsobí luxusne.…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.25 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1022 m3 |
| HĹBKA | 56.5 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Saloma New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / chróm |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / kov |