KONDELA Saleva jedálenská stolička patchwork / buk
75.00 €
Do obchodu
Netradičný dizajn jedálenskej stoličky SALEVA si zaslúži náš obdiv. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 46,5x52x82 cm. Výška sedu má 45 cm a hĺbka sedu má 42 cm.... Celý popis
Popis
Netradičný dizajn jedálenskej stoličky SALEVA si zaslúži náš obdiv. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 46,5x52x82 cm. Výška sedu má 45 cm a hĺbka sedu má 42 cm. Sedadlo je vyrobené z plastu a ekokože vo farbe patchwork. Stabilitu držia pevné bukové nohy. Vyniká svojím netradičným štýlom a moderným…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 46.5 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 52 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2096 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Saleva |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | patchwork / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | ďalšie farby |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / drevo / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | patchwork / buk |
| MATERIÁL | ekokoža / drevo / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |