KONDELA Salesa obývacia stena dub sonoma
275.00 €
Do obchodu
Modernú obývaciu stenu SALESA možno zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z: TV stolík, visiaca vitrína, vitrína a polička. Zostava nezaberá veľa miesta, ale... Celý popis
Popis
Modernú obývaciu stenu SALESA možno zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z: TV stolík, visiaca vitrína, vitrína a polička. Zostava nezaberá veľa miesta, ale zároveň ho ponúka dostatok na uloženie všetkých potrebných vecí. Materiál použitý na výrobu je kvalitná laminovaná DTD vo farebnom prevedení…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1397 m3 |
| VÝŠKA | 175 cm |
| HĹBKA | 40.2 cm |
| ŠÍRKA | 234.8 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 72.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Salesa |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | za príplatok |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |