KONDELA Sabra jedálenská stolička béžová / buk
59.00 €
Do obchodu
Raňajky, obed či večera, z jedálenskej stoličky SABRA sa Vám nebude chcieť vstať. Táto nežná stolička vnesie do každého interiéru príjemnú atmosféru, pohodu a... Celý popis
Popis
Raňajky, obed či večera, z jedálenskej stoličky SABRA sa Vám nebude chcieť vstať. Táto nežná stolička vnesie do každého interiéru príjemnú atmosféru, pohodu a dobrú náladu. V krehkej béžovej látke kombinovanej s mocným drevom vo farbe buk pôsobí priam zázračne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 50x48x82…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.88 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1935 m3 |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sabra |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / buk |
| MATERIÁL | látka / drevo |