KONDELA Ruby 3 košíková komoda starobiela
66.00 €
Do obchodu
Komoda RUBY 3 predstavuje originálny doplnok do Vašej predsiene, spálne či kúpeľne. Je vyrobená z dreva vo farebnom prevedení starobiela. Komoda má pevný rám... Celý popis
Popis
Komoda RUBY 3 predstavuje originálny doplnok do Vašej predsiene, spálne či kúpeľne. Je vyrobená z dreva vo farebnom prevedení starobiela. Komoda má pevný rám a 3 prútené košíky na triedenie a uloženie rôznych predmetov. Výška nožičiek je 5,6 cm.
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0826 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 57 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3.5 kg |
| HĹBKA | 29 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ruby 3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | starobiela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | drevo / prútie / látka |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | starobiela |
| MATERIÁL | drevo / prútie / látka |