KONDELA Royal S3D 3D šatníková skriňa so zrkadlom biela sosna nordická / dub divoký
519.00 €
Do obchodu
Skriňa ROYAL S3D je trojdverová šatníková skriňa, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Royal. Vo vnútri skrine sa nachádzajú 2... Celý popis
Popis
Skriňa ROYAL S3D je trojdverová šatníková skriňa, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Royal. Vo vnútri skrine sa nachádzajú 2 vešiakové tyče a 3 police v strednej časti. Zrkadlo je umiestnené vpredu na stredných dverách. Systém Royal je elegantná sektorová zostava vyrobená…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 197 cm |
| ŠÍRKA | 157 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3294 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 121 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Royal S3D 3D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela sosna nordická / dub divoký |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | biela sosna nordická / dub divoký |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |