KONDELA Roso obývacia stena biela / sosna tmavá
199.00 €
Do obchodu
Elegancia, jemnosť a ladnosť sú vlastnosti, ktoré vyžarujú z obývacej steny ROSO. Obývacia steny obsahuje RTV stolík, závesnú skrinku a policu. Rozmery RTV... Celý popis
Popis
Elegancia, jemnosť a ladnosť sú vlastnosti, ktoré vyžarujú z obývacej steny ROSO. Obývacia steny obsahuje RTV stolík, závesnú skrinku a policu. Rozmery RTV stolíka sú (ŠxHxV): 175x39x34 cm, rozmery skrinky sú (ŠxHxV): 55x31x77 cm a rozmery police sú (ŠxHxV): 120x20x20 cm. Stolík poskytuje dostatok…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 175 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 50 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0899 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Roso |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / sosna tmavá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | za príplatok |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / sosna tmavá |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |