KONDELA Robyn šatníkový organizér čierna / orech
75.00 €
Do obchodu
Šatníkový organizér Robyn je moderným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. S jeho pomocou udržíte svoje oblečenie a príslušenstvo vždy poruke a prehľadne... Celý popis
Popis
Šatníkový organizér Robyn je moderným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. S jeho pomocou udržíte svoje oblečenie a príslušenstvo vždy poruke a prehľadne usporiadané. Tento produkt je značky Kondela, ktorá je známa svojou kvalitou a precíznym spracovaním.
Organizér je vyrobený…
Parametre
| VÝŠKA | 150 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 101 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12.5 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0415 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Robyn |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / orech |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 5 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | čierna / orech |
| MATERIÁL | kov / MDF |