KONDELA Revel obývacia stena biely vysoký lesk / dub artisan
679.00 €
Do obchodu
Obývacia stena Revel je moderným a elegantným doplnkom do každej obývačky. Jej biely vysoký lesk v kombinácii s dubom artisan dodá vášmu interiéru sviežosť a... Celý popis
Popis
Obývacia stena Revel je moderným a elegantným doplnkom do každej obývačky. Jej biely vysoký lesk v kombinácii s dubom artisan dodá vášmu interiéru sviežosť a štýl. Tento nábytok od značky Kondela je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - MDF, ktorý je známy svojou pevnosťou…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 143 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 38 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 6 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3245 m3 |
| ŠÍRKA | 306 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 200 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Revel |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | biely vysoký lesk / dub artisan |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | áno |
| VÝHODY PRODUKTU | LED podsvietenie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely vysoký lesk / dub artisan |
| MATERIÁL | MDF / kov |