KONDELA Rapid servírovací stolík na kolieskach biela / prírodná
69.00 €
Do obchodu
Hľadáte pomocníka, ktorý by Vám pomohol obslúžiť návštevu? V takom prípade Vám dávame do pozornosti servírovací stolík na kolieskach RAPID. Rozmery stolíka sú... Celý popis
Popis
Hľadáte pomocníka, ktorý by Vám pomohol obslúžiť návštevu? V takom prípade Vám dávame do pozornosti servírovací stolík na kolieskach RAPID. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 50x40x83 cm. Disponuje šuplíkom, kovovým košíkom, podnosom a policou. Navyše vďaka štyrom kolieskam bude manipulácia s ním…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0544 m3 |
| HĹBKA | 40 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rapid |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masívne borovicové drevo / kov |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | borovica |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor, ľahká manipulácia |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | kolieska s brzdami, dve odnímateľné časti |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / prírodná |
| MATERIÁL | MDF / masívne borovicové drevo / kov |
| DRUH MASÍVU | borovica |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |