KONDELA Rafaello 6 košíková komoda biela
169.00 €
Do obchodu
Komoda RAFAELLO 6 má pevný rám so 6 prútenými košíkmi. Komodu je vhodné umiestniť do predsiene, spálne či kúpeľne. Svojim originálnym vzhľadom sa hodí do... Celý popis
Popis
Komoda RAFAELLO 6 má pevný rám so 6 prútenými košíkmi. Komodu je vhodné umiestniť do predsiene, spálne či kúpeľne. Svojim originálnym vzhľadom sa hodí do každého interiéru. Je vyrobená z dreva bielej farby a možno ju kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Rafaello.
Parametre
| HĹBKA | 37 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.7 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2117 m3 |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rafaello 6 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | drevo / prútie / látka |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 6 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | drevo / prútie / látka |