KONDELA Pusan Y botník (skrinka na topánky) dub apalačský
169.00 €
Do obchodu
Botník Pusan Y je elegantným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej predsieni. Vyrába ho renomovaná značka Kondela, známa svojou vysokou kvalitou... Celý popis
Popis
Botník Pusan Y je elegantným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej predsieni. Vyrába ho renomovaná značka Kondela, známa svojou vysokou kvalitou a precíznym spracovaním. Botník je vyrobený z aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, čo mu dodáva pevnosť a odolnosť voči poškodeniu…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26.6 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.078 m3 |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 100.3 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pusan Y |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub apalačský |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / kov / látka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s poduškou |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 2 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub apalačský |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / kov / látka |