KONDELA Pusan E trojdverová komoda so zásuvkami dub apalačský
349.00 €
Do obchodu
Trojdverová komoda so zásuvkami Pusan E od značky Kondela je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej tmavý odtieň duba... Celý popis
Popis
Trojdverová komoda so zásuvkami Pusan E od značky Kondela je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej tmavý odtieň duba apalačského dodá vášmu domovu eleganciu a štýl.
Komoda je vyrobená z laminovanej DTD, čo je aglomerovaný materiál známy svojou…
Parametre
| ŠÍRKA | 150.6 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 69.6 kg |
| VÝŠKA | 86 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1553 m3 |
| HĹBKA | 41 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pusan E |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub apalačský |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET POLIČIEK | 5 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| POČET SKRINIEK | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub apalačský |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / kov |