KONDELA Provance K4 zásuvková komoda zelená
239.00 €
Do obchodu
Zásuvková komoda PROVANCE K4 poskytuje množstvo úložného priestoru v podobe štyroch zásuviek. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 88x43x88 cm, je v upokojujúcom... Celý popis
Popis
Zásuvková komoda PROVANCE K4 poskytuje množstvo úložného priestoru v podobe štyroch zásuviek. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 88x43x88 cm, je v upokojujúcom zelenom farebnom prevedení. Originálne úchytky určite nezostanú bez povšimnutia. Prineste si kúsok romantického Provensálska do svojho domova so…
Parametre
| HĹBKA | 43 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 88 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0748 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 44 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 88 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Provance K4 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | zelená |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | zelená |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |