KONDELA Passat servírovací stolík na kolieskach biela / prírodná
139.00 €
Do obchodu
Praktický a veľmi pekný pomocník do domácnosti je servírovací stolík na kolieskach PASSAT. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 70/110x40x86 cm. Stolík disponuje... Celý popis
Popis
Praktický a veľmi pekný pomocník do domácnosti je servírovací stolík na kolieskach PASSAT. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 70/110x40x86 cm. Stolík disponuje sklápacou pracovnou dosku, dvomi šuplíkmi, dvomi košíkmi, a dokonca aj priestorom na ukladanie fliaš. Na jeho výrobu boli použité kvalitné…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0605 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Passat |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masívne borovicové drevo |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | borovica |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | veľký úložný priestor, ľahká manipulácia |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | sklápacia pracovná doska, pomocné madlo |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / prírodná |
| MATERIÁL | MDF / masívne borovicové drevo |
| DRUH MASÍVU | borovica |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |