KONDELA Paris 79853 trojdverová komoda biela
315.00 €
Do obchodu
Komoda PARIS 79853 je trojdverová komoda s tromi zásuvkami, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Paris. Systém Paris je elegantná... Celý popis
Popis
Komoda PARIS 79853 je trojdverová komoda s tromi zásuvkami, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Paris. Systém Paris je elegantná sektorová zostava v provensálskom prevedení, ktorú je vhodné umiestniť do obývacích izieb, jedální, spální, detských izieb alebo predsiení.…
Parametre
| VÝŠKA | 91.7 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 72 kg |
| HĹBKA | 46.1 cm |
| ŠÍRKA | 143.7 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1578 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Paris 79853 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná DTD / lakovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD / lakovaná MDF |