KONDELA Paris 4Z zásuvková komoda sivá
239.00 €
Do obchodu
Zásuvková komoda PARIS 4Z si získa všetkých milovníkov provensálskeho štýlu. Komoda totiž oplýva svojimi pôvabnými tvarmi, kovovými úchytkami a celkovým... Celý popis
Popis
Zásuvková komoda PARIS 4Z si získa všetkých milovníkov provensálskeho štýlu. Komoda totiž oplýva svojimi pôvabnými tvarmi, kovovými úchytkami a celkovým dizajnom. Atraktívne sivé farebné prevedenie je nadčasové a skrášli každý kúsok Vášho domova. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 96,2x48,5x86,9 cm,…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 50.1 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 96.2 cm |
| VÝŠKA | 86.9 cm |
| HĹBKA | 48.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1052 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Paris 4Z |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |