KONDELA Oslo 75454 komoda dub sonoma / biela
229.00 €
Do obchodu
Moderná komoda OSLO 75454 je ideálnym pomocníkom do Vašej domácnosti. Nielen šikovne uskladní Vaše veci, ale tiež krásne dizajnérsky oživí miestnosť. Rozmery... Celý popis
Popis
Moderná komoda OSLO 75454 je ideálnym pomocníkom do Vašej domácnosti. Nielen šikovne uskladní Vaše veci, ale tiež krásne dizajnérsky oživí miestnosť. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 195,7x39,1x81,7 cm. Na jej výrobu bola použitá kvalitná laminovaná DTD (drevotriesková doska). Romantické a jemné krivky…
Parametre
| ŠÍRKA | 195.7 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 39.1 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 81.7 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 51.7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1236 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Oslo 75454 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| NOŽIČKY | drevené |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| POČET SKRINIEK | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SKRINKA | áno |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| STRANA SKRINKY | ľavá aj pravá |
| STRANA ZÁSUVIEK | v strede |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma / biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |