KONDELA Oliva New jedálenská stolička azúrová / chróm
39.00 €
Do obchodu
Jedálenskú stoličku OLIVA NEW možno použiť na zariadenie jedálne, reštaurácie a iných väčších priestorov. Pevná kovová konštrukcia vo farbe chrómu dodáva... Celý popis
Popis
Jedálenskú stoličku OLIVA NEW možno použiť na zariadenie jedálne, reštaurácie a iných väčších priestorov. Pevná kovová konštrukcia vo farbe chrómu dodáva pocit istoty. Sedadlo aj vyššia opierka chrbta sú čalúnené azúrovou látkou, ktorá pôsobí luxusným dojmom a dodáva stoličke ten správny šmrnc.…
Parametre
| HĹBKA | 52 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.8 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0282 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 97 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Oliva New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | azúrová / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | rúčka pre lepšiu manipuláciu |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | azúrová / chróm |
| MATERIÁL | látka / kov |