KONDELA Ofelia Typ 2 komoda s látkovými boxami svetlosivá / biela / béžová
49.00 €
Do obchodu
Komoda s látkovými boxami OFELIA TYP 2 dodá Vášmu domovu štýlový vzhľad. Konštrukcia je vyrobená z kovu v bielej farbe, vrchná doska je vyrobená z MDF v... Celý popis
Popis
Komoda s látkovými boxami OFELIA TYP 2 dodá Vášmu domovu štýlový vzhľad. Konštrukcia je vyrobená z kovu v bielej farbe, vrchná doska je vyrobená z MDF v svetlosivej farbe a šuplíky sú vyrobené z látky v béžovej farbe. Komoda obsahuje štyri šuplíky s úchytkami, takže poskytne dostatok miesta na…
Parametre
| HĹBKA | 48 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 20 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 75.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.1 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0324 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ofelia Typ 2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / biela / béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov / látka |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| NOŽIČKY | kovové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | kovová konštrukcia |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | svetlosivá / biela / béžová |
| MATERIÁL | MDF / kov / látka |