KONDELA Odovel jedálenské kreslo béžová / čierna
79.00 €
Do obchodu
Vychutnávajte si jedlo, či obľúbený seriál v pohodlí kresla ODOVEL. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 56x63x78 cm. Komfort v kresle Vám zaručí zamatová látka Velvet... Celý popis
Popis
Vychutnávajte si jedlo, či obľúbený seriál v pohodlí kresla ODOVEL. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 56x63x78 cm. Komfort v kresle Vám zaručí zamatová látka Velvet vo farebnom odtieni béžovej. Nohy kresla sú z kovu v čiernom prevedení. Výška sedu je 47,5 cm a hĺbka sedu je 46 cm. Maximálna odporúčaná…
Parametre
| VÝŠKA | 78 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 63 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1468 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Odovel |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | zamatová látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | zamat |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / čierna |
| MATERIÁL | zamatová látka / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |