KONDELA Nashy servírovací stolík na kolieskach bambus
39.00 €
Do obchodu
Servírovací stolík na kolieskach NASHY je vyrobený z bambusu v prírodnej farbe s nehrdzavejúcimi oceľovými tyčami. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 47x38x76 cm. Regál... Celý popis
Popis
Servírovací stolík na kolieskach NASHY je vyrobený z bambusu v prírodnej farbe s nehrdzavejúcimi oceľovými tyčami. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 47x38x76 cm. Regál stojí na kolieskach (2 kolieska s brzdami), vďaka ktorým je ľahko ovládateľný. Stolík obsahuje 3 police. Tovar je dodávaný v demonte.
Parametre
| HĹBKA | 38 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 76 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.048 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.3 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nashy |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | bambus |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | bambus / oceľ |
| VÝHODY PRODUKTU | ľahká manipulácia, úložný priestor |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | bambus |
| MATERIÁL | bambus / oceľ |