KONDELA Mystie OS obývacia stena dub sonoma
359.00 €
Do obchodu
Obývacia stena MYSTIE OS sa stane dominantou Vašej obývačky a vytvorí útulný domov. Jednoduchý harmonický dizajn, úchytky, praktický úložný priestor,... Celý popis
Popis
Obývacia stena MYSTIE OS sa stane dominantou Vašej obývačky a vytvorí útulný domov. Jednoduchý harmonický dizajn, úchytky, praktický úložný priestor, kvalita.Tým všetkým si Vás určite získa. Vyrobená je z laminovanej DTD (drevotriesková doska) v príjemnom farebnom prevedení dub sonoma. Obývacia…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 40 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 5 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0572 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 76.1 kg |
| VÝŠKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mystie OS |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |