KONDELA Montana KS3 zásuvková komoda dub lefkas tmavý
159.00 €
Do obchodu
Zásuvková komoda Montana KS3 - dub lefkas tmavý je kvalitným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z... Celý popis
Popis
Zásuvková komoda Montana KS3 - dub lefkas tmavý je kvalitným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z aglomerovaného materiálu, konkrétne laminovanej DTD, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Komoda má tmavú farbu dubu lefkas, čo jej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0509 m3 |
| VÝŠKA | 103 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 29 kg |
| HĹBKA | 46 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Montana KS3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub lefkas tmavý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub lefkas tmavý |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |