KONDELA Montana K4D štvordverová komoda dub lefkas tmavý
199.00 €
Do obchodu
Komoda MONTANA K4D je štvordverová komoda, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Montana. Systém Montana je univerzálna a tradičná... Celý popis
Popis
Komoda MONTANA K4D je štvordverová komoda, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Montana. Systém Montana je univerzálna a tradičná sektorová zostava, ktorú možno využiť na zariadenie obývacej izby, spálne, jedálne alebo kancelárie. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 37 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 43 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0642 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 48 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Montana K4D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub lefkas tmavý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | bezúchytový systém otvárania |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub lefkas tmavý |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |