KONDELA Montana K2DP komoda dub lefkas tmavý / smooth sivý
229.00 €
Do obchodu
Štýlová dvojdverová komoda s dvomi skrinkami a troma šuplíkmi MONTANA K2DP môže dokonale doplniť Vašu predstavu o skvostnom domove. Rozmery komody sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Štýlová dvojdverová komoda s dvomi skrinkami a troma šuplíkmi MONTANA K2DP môže dokonale doplniť Vašu predstavu o skvostnom domove. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 140x43x80 cm. Ohromujúco pôsobí moderný dizajn bez úchytiek. Keď prídeme domov po náročnom dni, mali by sme úplne vypnúť a zahodiť všetky…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1232 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 53 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Montana K2DP |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub lefkas tmavý / smooth sivý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub lefkas tmavý / smooth sivý |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |