KONDELA Monna New lamelový rošt 180x200 cm brezové drevo / plast
129.00 €
Do obchodu
Lamelový rošt Monna New od značky Kondela je ideálnym doplnkom do vašej spálne. S rozmermi 180x200 cm sa hodí na štandardné veľkosti postelí. Rošt je vyrobený... Celý popis
Popis
Lamelový rošt Monna New od značky Kondela je ideálnym doplnkom do vašej spálne. S rozmermi 180x200 cm sa hodí na štandardné veľkosti postelí. Rošt je vyrobený z kvalitného brezového dreva v prírodnej farbe, čo mu dodáva svetlý a elegantný vzhľad. Plastové prvky zabezpečujú jeho dlhú životnosť…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 180 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5689 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| DĹŽKA | 200 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 20 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Monna New |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | brezové drevo / plast |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP ROŠTU | lamelový |
| FARBA | prírodná |
| MATERIÁL | brezové drevo / plast |