KONDELA Modini Typ 2 botník (skrinka na topánky) biela / dub artisan
199.00 €
Do obchodu
Nadčasový botník MODINI TYP 2 urobí s rozhádzanými topánkami poriadok. Rozmery botníka sú (ŠxHxV): 120x35x105 cm. Je vyrobený z laminovanej DTD... Celý popis
Popis
Nadčasový botník MODINI TYP 2 urobí s rozhádzanými topánkami poriadok. Rozmery botníka sú (ŠxHxV): 120x35x105 cm. Je vyrobený z laminovanej DTD (drevotriesková doska) a kovu. Farebné prevedenie botníka je dub artisan kombinovaný s bielou, čo vytvára štýlový kontrast. Poskytuje dostatok úložného…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÝŠKA | 105 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1006 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 58.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Modini Typ 2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub artisan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / dub artisan |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |