KONDELA Metal 2 New jedálenská stolička biela / chróm
39.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička METAL 2 NEW je pohodlná moderná stolička, ktorá dodá Vašej jedálni jedinečnosť. Sedieť dlhé hodiny už pre Vás nebude utrpenie. Nohy sú... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička METAL 2 NEW je pohodlná moderná stolička, ktorá dodá Vašej jedálni jedinečnosť. Sedieť dlhé hodiny už pre Vás nebude utrpenie. Nohy sú vyrobené z chrómu a sedacia časť z plastu vo farbe biela. Pre väčšie pohodlie je doplnená mäkkou vložkou na sedenie. Vložka na sedáku je…
Parametre
| ŠÍRKA | 48 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0608 m3 |
| HĹBKA | 56 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Metal 2 New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chróm |
| MATERIÁL | plast |