KONDELA Medina servírovací stolík na kolieskach svetlosivá
135.00 €
Do obchodu
Servírovací stolík na kolieskach Medina - svetlosivá je moderný a praktický doplnok do každej kuchyne alebo jedálne. Tento produkt je značky Kondela, známej... Celý popis
Popis
Servírovací stolík na kolieskach Medina - svetlosivá je moderný a praktický doplnok do každej kuchyne alebo jedálne. Tento produkt je značky Kondela, známej svojou kvalitou a precíznym spracovaním.
Stolík je vyrobený z aglomerovaného materiálu MDF, ktorý je odolný a dlhodobo zachováva…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 52 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26.9 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1466 m3 |
| ŠÍRKA | 112 cm |
| VÝŠKA | 91.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Medina |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | kolieska s brzdami, kovové úchytky |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | MDF / kov |